Bezplatní linka: 0800 60 60 50 dovoláte se v pracovní dny od 8.00 - 15.00 hod

Komplexní nabídka učebních pomůcek pro základní školy

Klub nomiland

KLUB NOMILAND

- pro Mateřské a Základní školy
Při každém nákupu zboží z našeho katalogu
získávate za každou 1 Kč s DPH koupeného zboží
1 bod na Váš osobní účet
v klubu NOMIland !

Body nepropadávají !
při každém nákupu Vám automaticky
připočteme další body !

AKTUÁLNÍ NABÍDKU KLUBOVÉHO ZBOŽÍ NA šk.r. 2015/2016 NALEZNETE ZDE!

Při zakoupení zboží ze sekce dětské hřiště a spotřební elektronika s příslušenstvím se body nepřičítavají. Dle dosažených bodů si můžete vybrat z množství produktů a produktů klubu NOMIland, který je rovněž zveřejněný na naši internetové stránce v sekci Klubové zboží.

Informace o stavu Vašeho konta Vám radi poskytneme na bezplatném telefonním čisle 0800 60 60 50, anebo mailem: nomiland@nomiland.cz(pracovní dny od 8:00 do 15:00)

Členem NOMIland klubu se stáva automaticky každá mateřská a základní škola.

KLUB NOMILAND - neplatí pro soukromé osoby a soukromý sektor.

Využívajte výhody připravené pro naše členy.

Tagy: Jazyk a komunikace, matematika a informatika, příroda a společnost, umění a kultura, zdraví a pohyb, škd, výtvarné pomůcky, školní pomůcky, školní nábytek, Český jazyk a literatura, Cizí jazyky, Didaktické hry, Matematika a geometrie, Výtvarná výchova, Přírodověda, Hudební výchova, Vybavení třídy, Vlastivěda, Tělesná výchova, 1.stupeň základních škol, 2. stupeň základních škol